Yhteystiedot

Anna Salminen
Puheenjohtaja
Puheenjohtaja@UiKaa.fi

Heidi Laine
Sihteeri
Sihteeri@UiKaa.fi

Petri Rantanen
Talous
Talous@UiKaa.fi

Minna Kunnas
Valmennus
Valmennustiimi@UiKaa.fi

Anette Hyvärinen
Kilpailusihteeri, Jäsenrekisteri, Kurssit
Kilpailusihteeri@UiKaa.fi

Jussi Haarala
Matkavastaava
Matkat@UiKaa.fi

Hanna Lehmussola
Varustevastaava
Varusteet@UiKaa.fi

Mikko Virta ja Virve Kulmala
Tapahtumat
Tapahtumat@UiKaa.fi

Juuso Sonkkila
Avantovastaava
Avanto@UiKaa.fi

Heli Rantanen, Mari Norrdal ja Sari Rauhala
Varajäsenet

Anne Jokinen
Tilintarkastaja

Milla Aaltonen
Varatilintarkastaja

Valmentajat 2018-2019

Valmentajinamme toimivat Johanna Paasivirta, Sanna Ström, Arto Reiman, Aino Haarala, Martta Haarala, Emilia Saario, Elli Koivunen, Tanja Salminen, Milla Järvenpää, Mari Ääri, Tarja Järvenpää ja Santeri Kinnunen


Haluatko liittyä seuraan?

Seuraavat koeuinnit järjestetään Kaarinan uimahallilla 2011 syntyneille ja sitä nuoremmille lapsille 31.8.2019. Koeuintitilaisuus kestää 2 tuntia. Koeuinnissa kartoitetaan lapsesi uimataito, jotta voimme laittaa lapsesi hänen tasoonsa sopivalle kurssille.
2010-syntyneille ja sitä vanhemmille uimareille meillä ei ole tällä hetkellä sopivia ryhmiä.
Ilmoittautumiset ja lisätietokyselyt: kurssit@uikaa.fi.

Facebookista

Yhteystiedot

Anna Salminen
Puheenjohtaja
Puheenjohtaja@UiKaa.fi

Petri Rantanen
Talous
Talous@UiKaa.fi

Minna Kunnas
Valmennus
Valmennustiimi@UiKaa.fi