Yhteystiedot

Anna Salminen
Puheenjohtaja
Puheenjohtaja@UiKaa.fi

Heidi Laine
Sihteeri
Sihteeri@UiKaa.fi

Petri Rantanen
Talous
Talous@UiKaa.fi

Kati Saario
Valmennus
Valmennustiimi@UiKaa.fi

Anette Hyvärinen
Varustevastaava
Varusteet@UiKaa.fi
Kilpailusihteeri
Kilpailusihteeri@UiKaa.fi

Jussi Haarala
Matkavastaava
Matkat@UiKaa.fi

Mari Norrdal
Koeuinnit ja aloitusviikonloppu
Tapahtumat@UiKaa.fi

Sari Rauhala
Kotisivut ja Kilpailusihteeri
Kilpailusihteeri@UiKaa.fi

Heli Rantanen ja Kati Saario
Varajäsenet

Minna Kunnas
Avantovastaava
Avanto@UiKaa.fi

Anne Jokinen
Tilintarkastaja

Milla Aaltonen
Varatilintarkastaja

Valmentajat 2018-2019

Valmentajinamme toimivat Johanna Paasivirta, Sanna Ström, Arto Reiman, Aino Haarala, Martta Haarala, Emilia Saario, Elli Koivunen, Tanja Salminen, Milla Järvenpää, Mari Ääri, Tarja Järvenpää ja Santeri Kinnunen


Haluatko liittyä seuraan?

Seuraavat koeuinnit järjestetään Kaarinan uimahallilla 2010 syntyneille ja sitä nuoremmille lapsille 12.1.2019. Koeuintitilaisuus kestää 2 tuntia. Koeuinnissa kartoitetaan lapsesi uimataito, jotta voimme laittaa lapsesi hänen tasoonsa sopivalle kurssille tai uimaryhmään.
Koeuinneista valitaan myös tekniikkataitoja osaavia uimareita suoraan kilpauintiryhmiin. 2009-syntyneille ja sitä vanhemmille uimareille meillä ei ole tällä hetkellä sopivia ryhmiä.
Ilmoittautumiset ja lisätietokyselyt: tapahtumat@uikaa.fi

Facebookista

Yhteystiedot

Anna Salminen
Puheenjohtaja
Puheenjohtaja@UiKaa.fi

Petri Rantanen
Talous
Talous@UiKaa.fi

Kati Saario
Valmennus
Valmennustiimi@UiKaa.fi